O nas

Nasz zespół tworzą ludzie kierowani​

pasją

poznajmy się

O firmie:

Lider na polskim rynku w zakresie robotyzacji produkcji.

Tam, gdzie rozwój, efektywność i optymalizacja zyskują na znaczeniu, my widzimy wielką szansę. MP LAB Prototypes to połączenie świetnego zaplecza technologicznego, wieloletniego doświadczenia inżynierów i prawdziwej pasji. Nasi klienci cenią kompleksowość usług, przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań. Oferujemy projektowanie i produkcję zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, linii technologicznych, a także maszyn specjalnych. Wszystko zaczyna się jednak od zrozumienia indywidualnych potrzeb i aktualnych procesów.
Z chęcią podejmujemy wyzwania, którym dotąd nikt nie sprostał. Jako firma rozpoczynająca swoją historię od prototypowania, jesteśmy dobrze przygotowani do nawet najtrudniejszych zadań.
Wspólnie zmieniajmy krajobraz zakładów produkcyjnych. Nasz zespół każdego dnia dba o rozwój i cele strategiczne gamy klientów, wiedząc, że te działania są prawdziwym centrum rewolucji.

Zobacz jak pracujemy!

Odtwórz wideo

KUKA OFFICIAL SYSTEM PATRNER / Współpracuj z wiodącym integratorem robotów KUKA.

Jesteśmy dumni z miana oficjalnego partnera systemowego firmy KUKA, producenta robotów przemysłowych. Globalny program Official System Partner zrzesza najlepszych integratorów, stawiając im wysoko poprzeczkę w zakresie jakości, automatyzacji i digitalizacji. Jako jedna z niewielu polskich firm zakwalifikowanych do programu, cieszymy się z docenienia specjalistycznych umiejętności i wiedzy, które wnosimy na rynek.

FRONIUS System Integrator / Wybierz najwyższe standardy u Integratora technologii FRONIUS.

Spawalnictwo jest jedną z naszych kluczowych specjalizacji, zatem i w tym zakresie dbamy o wartościowe certyfikacje i ciągły rozwój. Jako Integrator FRONIUS, łączymy produktywność, wysoką wydajność i najnowocześniejsze technologie. Dzięki przebytym szkoleniom i dogłębnym poznaniu systemów spawalniczych, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie spawania zrobotyzowanego.

Napisz do nas!

Daj nam znać, że potrzebujesz naszych usług, a z pewnością się z Tobą skontaktujemy!

Produkt 1Lorem Ipsum

Discover this season’s new collection built around staple pieces and trend-focused items for women.