KARIERA

Strona główna » Inżynier ds. wycen

INŻYNIER

DO SPRAW WYCEN

W MPLAB Prototypes poszukujemy osoby, która łączy w sobie umiejętności automatyka i projektanta maszyn. Szukamy kreatywnego myśliciela, gotowego do samodzielnego podejmowania wyzwań, zwłaszcza tych związanych ze sprzedażą naszych innowacyjnych urządzeń i rozwiązań.

Jeżeli cenisz sobie miejsce pracy, gdzie Twoje pomysły są doceniane i masz możliwość wpływania na rozwój firmy, to MPLAB Prototypes jest miejscem dla Ciebie. Dołącz do nas i razem kształtujmy przyszłość technologii. W naszym zespole nie tylko spotkasz fajnych ludzi, ale przede wszystkim znajdziesz miejsce, gdzie Twoja praca naprawdę ma znaczenie.

Kogo szukamy?

Osoby z dużym doświadczeniem w projektowaniu maszyn, linii produkcyjnych, zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych, która:

  • posiada ogólną wiedzę w zakresie projektowania systemów sterowania maszyn,
  • potrafi samodzielnie dobierać komponenty automatyki potrzebne do budowy maszyny,
  • szeroko zna tematykę mechanicznej konstrukcji maszyn,
  • zna rynek dostawców komponentów,
  • ma doświadczenie w opracowaniu koncepcji maszyn specjalnych i linii produkcyjnych.
  • osoby ambitnej i zaangażowanej

Zakres obowiązków:

  • Wizja lokalna u klienta,
  • Współpraca z zespołem inżynierów w celu wypracowania rozwiązań,
  • Opracowanie wstępnej koncepcji maszyn i linii produkcyjnych w oparciu o założenia przedstawiane przez klienta,
  • Kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów,
  • Samodzielne przygotowanie wyceny maszyny, oferty, wizualizacji przedstawiającej proponowane rozwiązanie.

Wymagania:

  • Min 6 lat doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem i budową maszyn,
  • Wykształcenie wyże, na kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewne,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Ogólna wiedza i doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej i budowy maszyn,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe: 5000 – 8000 PLN netto zależne od doświadczenia.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w Nowej Soli lub w trybie Home Office
  • Udział w ciekawych projektach

Informacje dodatkowe:

  • Praca w siedzibie firmy w Nowej Soli + wyjazdy do Klientów.
  • Godziny pracy 8:00-16:00 pn-pt.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@mplab.com.pl lub kontakt telefoniczny pod nr tel.:  +48 795 171 853 .

    Proszę umieścić w CV poniższe klauzule:

    ZGODA OBLIGATORYJNA:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPLAB Prototypes, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nowej Soli w celu i zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Inżynier do spraw wycen zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

    SKONTAKTUJ SIĘ