KARIERA

Strona główna » Projektant automatyki / inżynier wsparcia sprzedaży

PROJEKTANT
AUTOMATYKI

INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY

Jeżeli ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy i chcesz pracować z fajnymi ludźmi, to dołącz do naszego zespołu!

MPLAB Prototypes to lider na polskim rynku w zakresie robotyzacji produkcji. Tworzymy dla Klientów rozwiązania „pod klucz”. Od projektu po realizację. Wyróżnia nas indywidualne podejście, doskonałe zaplecze technologiczne oraz kadra doświadczonych inżynierów, którzy budują zrobotyzowane stanowiska produkcyjne, linie technologiczne i maszyny specjalne.

Kogo szukamy?

Szukamy automatyka, projektanta maszyn. Osoby kreatywnej, potrafiącej samodzielnie realizować zadania związane ze sprzedażą urządzeń i rozwiązań MPLAB Prototypes. Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku to: projektowanie automatyki szaf elektrycznych, wspomaganie pracy automatyka, tworzenie dokumentacji i wsparcie przy wycenie projektów.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie automatyki przemysłowej
  • wsparcie w projektowaniu układów automatyki

  • tworzenie dokumentacji elektrycznej

  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych
  • wyszukiwanie klientów pod kątem oferowanych przez firmę rozwiązań
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami
  • badanie oraz kreowanie potrzeb u partnerów biznesowych
  • samodzielne i sumienne wyznaczanie oraz realizowanie celów sprzedażowych
  • wypełnianie innych obowiązków wymaganych przez Pracodawcę
  • udział w firmowych spotkaniach sprzedażowych
  • udział w szkoleniach technicznych
  • udział w imprezach wystawienniczych i konferencjach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość dowolnego oprogramowania do tworzenia dokumentacji elektrycznej (np. Eplan)
  • dobra znaność języka angielskiego
  • ogólna znajomość rynku automatyki przemysłowej
  • prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe (4000zł – 6000zł netto)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w interesujących międzynarodowych projektach
  • dowolną formę kontraktu
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pełne wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie wyzwań zawodowych
  • benefity pozapłacowe: kartę Multisport plus
  • pracę w siedzibie firmy w Nowej Soli
  • godziny pracy 8.00-16.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres info@mplab.com.pl lub kontakt telefoniczny
pod nr tel.: +48 795 171 853.

Proszę umieścić w CV poniższe klauzule:

ZGODA OBLIGATORYJNA:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPLAB Prototypes, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nowej Soli w celu i zakresie niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Projektant Automatyki / Inżynier wsparcia sprzedaży zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

ZGODA FAKULTATYWNA:

„Powyższa zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, jakie będą miały miejsce w okresie [12 miesięcy] licząc od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego w związku, z którym przesłane zostaje niniejsze CV, w tym na stanowiska o zakresie obowiązków zbieżnym lub podobnym ze wskazanym w ogłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko Projektant Automatyki / Inżynier wsparcia sprzedaży.”

SKONTAKTUJ SIĘ

bezpośrednio z naszym PRZEDSTAWICIELEM