Media o nas

Strona główna » NADCHODZĄ DNI SPAWANIA W KUKA Z MPLAB!

NADCHODZĄ DNI SPAWANIA W KUKA Z MPLAB!

2023.01.17 | Media o nas

Zapisy na Dni Spawania w KUKA ruszyły! Dołącz do prowadzonego przez MPLAB wydarzenia, które odkryje przed Tobą idealny duet do spawania.

Chcesz stać się częścią spotkania poświęconego w stu procentach inteligentnym rozwiązaniom dla spawalnictwa? Dzień Spawania w KUKA to idealna okazja, by poznać dedykowane produkty i rozwiązania KUKA oraz MPLAB, zasięgnąć wiedzy ekspertów i przekonać się, jak zoptymalizować procesy spawalnicze w swoim przedsiębiorstwie.

Tegoroczne Dni Spawania w KUKA odbędą się 2 marca 2023 r. w siedzibie KUKA w Tychach (ul. Mysłowicka 1). Nie zwlekaj – sprawdź szczegóły i dołącz już dziś!

Spawanie najwyższego poziomu

Czy znasz doskonały duet do spawania? Podczas Dni Spawania w KUKA zobaczysz go na żywo! Cela spawalnicza MPARC Compact oraz roboty KUKA – takie połączenie to gwarancja optymalnego, zaawansowanego technologicznie rozwiązania, które napędzają produkcję małych i średnich przedsiębiorstw nastawionych na produkcję seryjną. Bez postojów. Bez problemu.

Jeśli chcesz wynieść swoje procesy produkcyjne na najwyższy możliwy poziom, optymalizując procesy spawania – dołącz do Dni Spawania w KUKA!

Program

Dni Spawania w KUKA napędza przemysł! Przygotowaliśmy dla Was:

  • merytoryczne prelekcje prowadzone przez ekspertów KUKA, MPLAB, Fronius, Stahlbau Automotive i JOST Polska,
  • pokazy case studies – czyli solidną dawkę najnowszej, technologicznej wiedzy,
  • debatę „Robotyzacja przyszłością spawalnictwa” z udziałem naszych gości – czołowych ekspertów z zakresu spawania.

Dołącz do Dni Spawania w KUKA!

Wyrusz w przyszłość, która zaczyna się już dziś! Zachęcamy do zadawania pytań w formularzu rejestracji – odpowiemy na nie podczas debaty.

Zarejestruj się

Źródło: iAUTOMATYKA

Najnowsze wpisy:

Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

Przedstawiamy historię Piotra Janicy, młodego przedsiębiorcy, konstruktora i prezesa spółki MPLAB Prototypes, który swoją pasją do robotyki zdobył uznanie na rynku przemysłowym. W rozmowie z portalem Nasza Lubuska Region, przeprowadzoną przez Filipa Pobihuszkę, Piotr...

Kategorie:

Tagi:

Udostępnij: