KUKA OFFICIAL
SYSTEM PARTNER

Strona główna » O nas » KUKA OFFICIAL SYSTEM PARTNER

Piotr Janica Gold System Partnerem KUKA

MPLAB PROTOTYPES

GOLD SYSTEM PARTNER KUKA

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem systemowym firmy KUKA, producenta robotów przemysłowych. Globalny program Official System Partner zrzesza najlepszych integratorów, stawiając im wysoko poprzeczkę w zakresie jakości, automatyzacji i digitalizacji. Warto dodać, że zakwalifikowaliśmy się do programu jako jedna z nielicznych polskich firm.

W 2021 roku firma MPLAB Prototypes wprowadziła na polski rynek 28 robotów, za co została wyróżniona przez firmę KUKA prestiżową nagrodą za I miejsce.

 

Jesteśmy wiodącym – Official Gold System Partnerem KUKA. Jednym z czterech partnerów w Polsce – według oficjalnych danych. Wyróżnienie to przypada firmom, które kolejny rok z rzędu wdrożą najwięcej robotów.

Za nami stoi technologiczna potęga! Firma KUKA jest leaderem światowym w zakresie robotyki, producentem robotów przemysłowych zrzeszającym najlepszych integratorów. Rekomendacja firmy KUKA wiele znaczy w świecie biznesu i otwiera liczne możliwości kooperacji z przedsiębiorstwami.

Certyfikaty:

 

ROZWIĄZANIA KUKA

W ZAKRESIE AUTOMATYZACJI

KUKA oferuje indywidualne rozwiązania w zakresie automatyzacji dla Twojej branży. Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach branżowych, udanych projektach dla klientów i międzynarodowych partnerach.

STANDARDOWE

CELKI
SPAWALNICZE

INTEGRACJA

ROBOTÓW
PRZEMYSŁOWYCH

AUTOMATYZACJA

PRODUKCJI
 

PROJEKTOWANIE

I BUDOWA
MASZYN