Media o nas

Strona główna » ZBLIŻAJĄ SIĘ DNI SPAWANIA 2023 W SIEDZIBIE FIRMY KUKA

ZBLIŻAJĄ SIĘ DNI SPAWANIA 2023 W SIEDZIBIE FIRMY KUKA

2023.01.23 | Media o nas

AutomatykaB2B

Za kilka tygodni – 2 marca – w siedzibie firmy KUKA przy ulicy Mysłowickiej w Tychach odbędą się Dni Spawania 2023. Poprowadzi je firma MPLAB Prototypes oraz jej międzynarodowi partnerzy – KUKA i Fronius. Podczas jednodniowego spotkania – w godzinach 8.30-16.00 – przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie spawania.

  Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowany zostanie kompletny system spawalniczy złożony z celi spawalniczej MPARC Compact, robota KUKA KR10 R1100-2 wraz z systemem spawalniczym Fronius TPS320i. Urządzenie pozwala zoptymalizować produkcję i skierowane jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw nastawionych na produkcję seryjną. Jest ono wynikiem współpracy trzech liczących się na rynku spawania firm: KUKA, MPLAB oraz Fronius.

  Przedstawione zostaną również case study – „Robotyzacja procesów spawalniczych w firmie Stahlbau Automotive” oraz „Spawanie wyczystek kominowych z blachy o grubości 0,6 mm w firmie MPLAB”.

  Ponadto w programie przewidziana jest debata „Robotyzacja przyszłością spawalnictwa” z udziałem gospodarzy spotkania i zaproszonych gości: Janusz Jakieła (Sales Manager, KUKA), Rafał Nawój (Service Engineer, KUKA), Mateusz Karczewski (Specjalista ds. urządzeń spawalniczych), Piotr Janica (CEO, Właściciel MPLAB), Damian Kowalów (Dyrektor Techniczny, MPLAB), Roman Siemaszko (CEO. Stahlbau Automotive), Tomasz Stańko (Inżynier Procesu, JOST POLSKA).

  Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie MPLAB lub KUKA:

  Zarejestruj się

  Źródło: AutomatykaB2B.pl

  Najnowsze wpisy:

  Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

  Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

  Przedstawiamy historię Piotra Janicy, młodego przedsiębiorcy, konstruktora i prezesa spółki MPLAB Prototypes, który swoją pasją do robotyki zdobył uznanie na rynku przemysłowym. W rozmowie z portalem Nasza Lubuska Region, przeprowadzoną przez Filipa Pobihuszkę, Piotr...

  Kategorie:

  Tagi:

  Udostępnij: