Media o nas

Strona główna » Robotyka w biurze i zakładzie

Robotyka w biurze i zakładzie

2023.07.05 | Media o nas

WPIP zakończyło prace związane z budową w Nowej Soli hali usługowo-produkcyjnej oraz biurowca o łącznej powierzchni 1,8 tys. mkw. Inwestorem kompleksu jest spółka WPIP-BP Properties, a użytkownikiem MPLab Prototypes z branży robotyki.

Kompleks, zlokalizowany przy ul. Inżynierskiej, składa się z dwóch dwukondygnacyjnych obiektów. Pierwszy z nich to nowoczesna hala usługowo-produkcyjna, drugi – budynek biurowy, który jest siedzibą zespołu inżynierów MPLab Prototypes. Rolę projektanta oraz generalnego wykonawcy kompleksu pełniła poznańska firma WPIP.

To już druga zakończona przez nas w tym roku inwestycja w Nowej Soli, choć o zupełnie innym charakterze niż oddana do użytku hala widowiskowo-sportowa – komentuje Janusz Signetzki, wiceprezes zarządu WPIP.

Dzięki nowemu centrum możemy kontynuować naszą misję tworzenia zrobotyzowanych rozwiązań, które mają potencjał zrewolucjonizować polski przemysł – uważa Piotr Janica, prezes i właściciel MPLab Prototypes.

Źródło:
https://eurobuildcee.com/news/55604-robotyka-w-biurze-i-zakladzie

Najnowsze wpisy:

Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

Piotr Janica: Inspirujący lider w branży robotyki przemysłowej

Przedstawiamy historię Piotra Janicy, młodego przedsiębiorcy, konstruktora i prezesa spółki MPLAB Prototypes, który swoją pasją do robotyki zdobył uznanie na rynku przemysłowym. W rozmowie z portalem Nasza Lubuska Region, przeprowadzoną przez Filipa Pobihuszkę, Piotr...

Kategorie:

Tagi:

Udostępnij: